W ramach naszej witryny stosujemy cookies oraz geolokalizujemy i identyfikujemy Twoje urządzenie w celu statystycznym oraz świadczenia usług w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z Naszej witryny oznacza, że akceptujesz te zasady.

- AKCEPTUJE, ZAMKNIJ TO OKNO -


 O Firmie - "Jabłoński KOMPUTERY" - SERWIS KOMPUTERÓW I ELEKTRONIKI - Oficjalna strona marki w Rypinie.
  • Ulotka Reklamowa 2024
    Ulotka Reklamowa 2024

O firmie

 

 

Witamy na naszej stronie Serwisu on-line.

Tworząc niniejszy serwis postanowiliśmy postawić na innowację i nowoczesność, dlatego tylko u nas po za tradycyjnymi produktami można kupić usługi on-line jakie świadczymy na co dzień w Naszych lokalnych serwisach. Chcemy być w ten sposób jeszcze bliżej Klienta budując przy tym siłę Naszej Marki, a przede wszystkim budując zaufanie naszych klientów. Jakość świadczonych przez Nas usług to jeden z najważniejszych czynników podczas Naszej codziennej pracy.

Sama marka „Jabłoński KOMPUTERY” istnieje od 2010 roku. Zajmujemy się przede wszystkim naprawą komputerów, laptopów i elektroniki. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt do diagnostyki, lutowania i naprawy komputerów. Wykonujemy proste usługi jak np. re-instalacja systemu Windows jak i usługi bardzo skomplikowane np. przylutowanie nowej kości BIOS'u i zaprogramowanie jej firmware czy wymiana BGA na płycie głównej laptopa.

 

 

Zasady kupowania w Naszym serwisie są proste.
* W przypadku zakupu towarów pracownik JK kontaktuje się drogą E’mail pytając o potwierdzenie zamówienia. Następnie realizujemy zamówienie na podstawie wytycznych klienta i zasad zgodnych w Naszym Regulaminem.


* W przypadku zakupu usługi w Serwisie On-Line, pracownik nie tylko wysyła wiadomość E’mail z prośbą o potwierdzenie zlecenia, ale również dzwoni w momencie wysłania kuriera po urządzenie. W chwili dostarczenia przez kuriera przesyłki, pracownik ponownie kontaktuje się by potwierdzić dostawę urządzenia do serwisu. Po wykonaniu danej usługi komputer jest odsyłany do klienta.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze kontaktujemy się z klientem drogą telefoniczną. Czas wykonania większości usług nie przekracza zwykle 9 dni roboczych, a w wielu przypadkach wynosi tylko 4 dni robocze.WAŻNE! - Zawsze dzwonimy z zastrzeżonego numeru telefonu. Prosimy w czasie realizacji usługi lub zamówienia odbierać takie połączenia.

W przeciwnym wypadku wysyłka lub działania serwisowe mogą się opóźnić.

 

Mamy nadzieję że spełnimy Twoje oczekiwania.
Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do zakupów.

 

 

 

Przydatne pliki do pobrania: