W ramach naszej witryny stosujemy cookies oraz geolokalizujemy i identyfikujemy Twoje urządzenie w celu statystycznym oraz świadczenia usług w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z Naszej witryny oznacza, że akceptujesz te zasady.

- AKCEPTUJE, ZAMKNIJ TO OKNO -


 Twoje hasło BIOS - "Jabłoński KOMPUTERY" - SERWIS KOMPUTERÓW I ELEKTRONIKI - Oficjalna strona marki w Rypinie.

Hasło BIOS

Firma Jabłoński KOMPUTERY domyślnie zakłada hasło na BIOS zabezpieczając tym sposobem Twój komputer przed działaniem nieautoryzowanych osób, oraz przed wirusami zapisującymi zmiany w ustawieniach BIOS.
Większość domowych i biurowych użytkowników nie jest świadoma, że odblokowany BIOS może narazić komputer na atak wirusa, który korzystając z tej luki ma kontrolę nad elektroniką komputera i fizycznymi urządzeniami podłączonymi do niego.

 

Jednak, że nie zakładamy tego hasła w celu utrudnienia naszym Klientom życia, dlatego przygotowaliśmy niniejszy kreator odczytu hasła BIOS. Jeśli potrzebujesz niniejsze hasło kliknij poniżej link "ZDOBĄDŹ SWOJE HASŁO BIOS" i postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami.

 


Jak sprawdzić czy BIOS w Twoim komputerze jest zablokowany? - Wystarczy podczas rozruchu komputera nacisnąć przycisk przywołania ustawień BIOS. Jeśli BIOS posiada blokadę wyświetli się żądanie podania hasła. Ekran będzie podobny do poniższych zdjęć:

Zablokowany BIOS firmy Award.
Zablokowany BIOS firmy Award.

Zablokowany BIOS firmy Phoenix.
Zablokowany BIOS firmy Phoenix.


WAŻNE! - SPRAWDZENIE HASŁA BIOS POWODUJĘ UTRATĘ GWARANCJI NASZEJ SIECI NA OPROGRAMOWANIE I USTAWIENIA BIOS, ORAZ UTRATĘ WSZYSTKICH PUNKTÓW ZNIŻKI Z KARTY STAŁEGO KLIENTA. ZALECAMY KORZYSTAĆ Z TEJ OPCJI TYLKO W KONIECZNOŚCI.

 


NOWOŚĆ! - Teraz możesz sprawdzić hasło BIOS z poziomu telefonu komórkowego. Wystarczy że wyślesz SMS'a pod numer 693 377 649 (Plus GSM) o treści:

BIOS.[nr ID urządzenia]
np. BIOS.040816001214KR


Cena wysłania SMS'a jest taka sama jak wysłanie zwykłęgo SMS'a do Twojego znajomego. Jeśli w Twoim abonamencie wysyłanie SMS jest za darmo, tu też nic nie zapłacisz. Usługa jest dostępna całodobowo.


 

* Wielkość znaków jest istotna.
Pamiętaj używać dużych liter, tak jak jest to pokazane powyżej na przykładzie.


 

 

Możesz też kliknąć poniższy link i pobrać hasło BIOS drogą on-line:

 

ZDOBĄDŹ SWOJE HASŁO BIOS